donlcc.com
Добавить статью | Регистрация


Вопросы о науке, образовании, иностранных языках
Все о строительстве и ремонте
Все про авто, звук, безопасность, новости
Все про еду и ее приготовление
Все про политическую жизнь
Информация про дом, семью и отношения
Компьютери, операционные системы, ноутбуки и КПК
Конспекты лекций, пособия по предметам, дипломные проекты
Литература, искусство, музыка
Личности, общество, религия
Медицинские вопросы и здоровый образ жизни
Мобильная связь, коммуникации
Наши дети и наши родители
Наши увлечения, хобби, музыка, кулинария и пр.
Про бизнес и банки. Договора, инструкции, работа.
Про интернет и сетевые сервисы
Про красоту, современную моду, наш имидж
    Blank
    Аксессуары
    Диеты, похудение
    Догляд за собою
    Духи
    Женские секреты
    Имидж
    Косметика
    Макияж
    Маникюр и уход за ногтями
    Массаж, иглоукалывание, мануальная терапия
    Мода для чоловіків
    Мой стиль
    Парфюмерия и Косметика
    Правильне харчування
    Прически и Стрижки
    Разное об имидже
    Современная мода
    Уход за волосами
    Уход за кожей
    Фитнес
Промышленность и вопросы с ней связаные
Спорт в нашей жизни
Товари и услуги, советы по выбору, качество
Туризм, путешествия, отдых и достопримечательности
Школьные рефераты, сочинения по всем предметам
Юридическая консультация, полезная информация по праву
Як навчитися виступати привселюдно
Договір ренти і його види
Самі затребувані професії
АЛЬТЕРНАТИВНЫЕ ВИДЫ ЭНЭРГОНОСИТЕЛЕЙ
Инструкция по шлифовке и полировке гранитных полов
Информация про все, что нас интересует - donlcc.com
Сохранить страницу Сделать стартовой Отправить другу
 укр
 рус
Фарбування волосся, правила й ради
Фарбування волосся, правила й ради
Після численних експериментів ваші волосся бували самих різних квітів і відтінків. Найчастіше вибір кольору волось диктується простим бажанням бути схожим на якусь зірку естради або кіно. Але от уже все випробуване й усі прочувствованно, а тепер знову прийшло бажання офарбити волосся. Тоді вам потрібно прочитати дану статтю від Donlcc.   Після численних експериментів молодості ваші волосся бували вже самих різних квітів і відтінків. З білявими пасмами ви почуваєте себе таким беззахисним ангелом або холодною неприступною елегантністю. З рудими кучериками ви почуваєте себе начебто вічно у весняному настрої, жартівливим бісеням або жагучою спокусницею. А коли ви шатенка, ви відчуваєте, що всі дороги перед вами відкриті, і впевненість ваша ще більше підкреслює вашу красу. Але от уже все випробуване й усі прочувствованно, а тепер знову прийшло бажання офарбити волосся. Тоді вам потрібно прочитати дану статтю від Donlcc.
   Отже, бажання пофарбувати волосся усвідомлене й зважене. Найперше й найважливіше питання, яке потрібно розв'язати – у який колір краситися? Це питання є дійсно найважливішим, адже невірний колір може змінити ваш вигляд, додати вам років едак п'ять, або ж додати вашій шкірі некрасивий землистий відтінок. Але навіть це не найстрашніше, а найстрашніше полягає в тому, що невірно обраний колір волось може зруйнувати гармонію вашого образа, внеся в нього, наприклад, незаслужене легкодумство, або навпаки, додавши образу серйозність, яка не виправдовується поведінкою. Найчастіше вибір кольору волось диктується простим бажанням бути схожим на якусь зірку естради або кіно. Але не варто забувати, що той відтінок, який іде Джулии Робертс або Вірі Брежневой, не обов'язково підійде вам. Є деякі колористические правила, яким потрібно випливати при виборі кольору волосся. І диктуються ці правила типом і кольором вашої шкіри, кольором ваших очей, і навіть вашими рисами особи.
   Типи зовнішності й колір волосся
   
   Усіх людей можна поділити по великому рахункові на два типи зовнішності: теплий і холодний.
   Теплий тип характеризується смаглявою шкірою із золотавим, персиковим або теплим відтінком. Ока в людей з таким типом зовнішності найчастіше карі або зелені. А свій колір волось (кому необхідно, можуть дістати дитячі фотографії, щоб згадати, який ваш натуральний колір волось був до всіх тих перетворень і експериментів, які ви вже провели) – від темно-русявих до каштанових. З таким типом зовнішності вам прекрасно підійдуть усі каштанові відтінки, а також руді й золотаві. При цьому варто остерігатися попелястих і світло-русих квітів – такі тони вас зостарять.
   У свою чергу теплий тип ділиться на осінній і весняний. Осінньому типу відповідає персиковий відтінок шкіри, а найбільше гармонійно підходящий для вас колір волось буде від золотавий^-золотавого-пшенично-золотавого, до медяний^-медяного-насичено-медяного. Весняний тип зовнішності характеризується білою світлою шкірою й зеленими або карими очами. Таким людям підійдуть руді або каштанові волосся.
   Холодний тип зовнішності відповідає людям із сірими, чорними, світло-блакитними, синіми очами, зі світлим або розоватим кольором шкіри. Люди з таким типом зовнішності повинні вибирати для офарблення волось холодні тони: попелясті, русяві, можливо, навіть холодний чорний колір, а основні відтінки червоного кольору краще уникати.
   Холодний тип також ділиться на два підтипи: зимовий і літній типи. У вас літній тип зовнішності, якщо у вас світлі очі, а колір шкіри розоватого відтінку. У цьому випадку вам підійдуть холодні й неактивні тони, попелястий відтінок буде особливо ідеальний.
   Зимовому типу зовнішності відповідають дуже світла шкіра, темні або, навпаки, світлі очі. У цьому випадку найкраще підійдуть темні тони для офарблення, або ж, як варіант, платиновий колір.
   Після того, як обраний підходящий тон, не варто бігти в найближчий магазин за фарбою. У найгіршому разі нехай це буде краще найближча перукарня. Donlcc прагне звернути вашу увагу на те, що не завжди обраний вами тон пучкаетестера на фірмовій колірній палітрі буде відповідати тону, який придбають ваші волосся після фарбування. А справа отут от у чому: у хроматичнім колі кольору розподілені по секторах - червоному, синьому й жовтому. І висококваліфіковані фахівці визначають тон фарби, согласуя його з тоном ваших волось у хроматичнім колі. Так, наприклад, щоб нейтралізувати відтінки червоного, підбирають фарби зелених тонів, а щоб зафарбувати жовтий колір, буде потрібно фіолетова перламутрова фарба.
   Якщо вам раптом захотілося «екзотики» у вигляді насичених баклажанного, червоного, морквяного відтінків, подумайте кілька раз, тому що дані кольори старять. Так само потрібно бути вкрай акуратними з попелястим кольором – цей колір вимагає ідеальної шкіри особи й незмінно ідеального макіяжу.
   Де красити волосся?
   
   Варто розуміти, що навіть при фарбуванні волось у гарного майстра якісною фарбою не завжди вдається одержати потрібний тон з першого разу. Іноді доводиться повторювати процедуру фарбування кілька раз. А кожна процедура фарбування не найкращим образом відбивається на волоссях. Тому не варто сильно кардинально міняти свій образ, ідеальне фарбування – це на парі тонів світліше або темніше свого рідного кольору. Таке фарбування не принесе занадто великої шкоди вашим волоссям, а також підкреслить вашу індивідуальність.
   При фарбуванні волось взагалі потрібно враховувати величезну кількість різних факторів:
   
   Відсоток сивини волосся.
   Структуру волось: тонкі й рідкі волосся офарблюються швидше, чим густі.
   Історію впливу на волосся фарб і фенів: більш довгі волосся зазнали більшій кількості термальних і хімічних обробок. Тому довгі «старі» пасма офарблюються інакше, чому молоді.
   Кольору ваших волось і кольору фарби: світлі тони триматися на волоссях не так добре, як темні тони. Червонуваті відтінки добре закріплюються на коріннях ( при повторнім фарбуванні), однак дуже швидко змиваються з раніше пофарбованих волось, якої б марки фарбу ви не вибрали.
   Кольору, у який волосся були пофарбовані раніше. Якщо ви раніше офарблювали волосся натуральними барвниками, такими як хна або басма, то краще не офарблювати волосся хімічними барвниками – абсолютно в кожному разі ви не зможете одержати бажаного результату.
   
   Виходячи з вище перерахованого, Donlcc рекомендує своїм читачам офарблювати волосся тільки в, що зарекомендували себе салонах краси, у висококваліфікованих фахівців з використанням тільки якісної фарби.
   Як красять волосся майстра?
   
   Професіонали у своїй роботі використовують різні техніки фарбування волосся, які націлені на те, щоб у результаті ваші волосся були ідеально рівномірно профарбовані й виглядали натурально.
   Крім цього майстра можуть вам запропонувати й інші варіанти фарбування волосся, такі, як:
   
   Тонування (нанесення відтінку на волосся за допомогою щадних барвників, які не проникають глибоко в структуру волосся й згодом вимиваються).
   Мелирование (посвітління тонких пасом волосся, створює ефект сонячних відблисків на волоссях).
   Колорирование (фарбування тільки декількох великих пасом для внесення деякого яскравого відтінку в образ).
   Розтяжка кольору (плавний перехід від темного кольору в корінь до світлого кольору на кінчиках, можливі численні варіації).
   Прозоре фарбування (фарбування волось без кольору з метою додавання блиску волоссям).
   Дизайн фарбування (індивідуально підібраний колористический малюнок, виконаний на ваших волоссях, за допомогою якого можна скорегувати форму особи, додати обсяг).
   
   Крім цього використовуються спеціальні техніки для фарбування знебарвлених або сивих волось, це так звані техніки відновлення кольору. Зміст даного фарбування в тому, що спочатку бажаний тон фарби змішують у рівних пропорціях з водою й наносять на волосся, а вже потім та ж сама фарба, але з перекисом водню.
   Як красити волосся в домашніх умовах?
   
   Якщо, не дивлячись на всі рекомендації Donlcc, ви розв'язали офарбити волосся будинку самостійно, тоді вам необхідно врахувати кілька основних правил:
   
   Тест на чутливість. Його просто обов'язково потрібно робити перед фарбуванням. Для цього нанесіть небагато фарби на внутрішню сторону ліктя й залишіть на якийсь час. Деякі фахівці вважають, що однієї години буде досить, інші, і Donlcc до них приєднується – що фарбу потрібно залишити на добу;
   Наносити фарбу на волосся потрібно з потилиці, тому що на даній ділянці шкіра голови має меншу температуру й повільніше профарбовується;
   Після нанесення фарби на коріння спеціальним пензликом залишки фарби нанесіть на волосся й збийте в піну, після чого розчешіть волосся;
   Якщо ви офарблюєте відросле коріння, то за кілька хвилин до змивання за допомогою розчісування розподілите фарбу по всій довжині волось;
   Фарбу на голові не варто перетримувати, від цього тон не стане насищеннее, однак волосся стануть більш ламкими й сухими;
   Змивати фарбу потрібно більшою кількістю води.
   
   Помніть, що є кілька причин, по яких фарбування волось краще відкласти на більш сприятливі часи:
   
   Якщо на шкірі голови є якісь ранки;
   Вагітність або менструація (у ці періоди в організмі відбуваються гормональні зміни, які можуть спричинити зміна натуральної пігментації волосся);
   Під час і після хвороби (деякі лікарські препарати впливають на пігментацію волось, а також на неї впливає підвищена температура тіла);
   Якщо ви недавно зробили хімічну завивку. Між химзавивкой і фарбуванням повинне пройти не менш двох тижнів.
   
   Як доглядати за пофарбованими волоссями?
   
   Догляд за пофарбованими волоссями не менш важливий, чому вибір кольору або саме фарбування. Природно, що у ваших інтересах зберегти як можна довше колір волось. Для цього варто дотримувати кілька спеціальних рекомендацій від Donlcc:
   
   Користуйтеся спеціальними шампунями, що підтримують тон пофарбованих волось. Такі шампуні ви зможете знайти не тільки на прилавках спеціалізованих магазинів, але й у звичайних супермаркетах. Справа в тому, що після фарбування ph ваших волось міняється і їм уже не підходить те, що ще вчора робило ваші волосся пишними й блискучими;
   Регулярно робіть живильні маски для волось. Крім особливих шампунів, бальзамів і масок ви можете застосовувати природні засоби для збереження кольору або посвітління волось.
   
   Так для світлих волось підійдуть полоскання настойкою ромашки. На півлітра води додайте 2 столові ложки сухих квіток ромашки, через 3 хвилини після закипання зніміть, остудите й процідите. Отриманим настоєм прополосните волосся. Він не тільки надає блиск волоссям, але й осветляет їх.
   Для темних волось підійде приготовлений таким же способом настій розмарину.
   
   Donlcc бажає вам, щоб результат фарбування виправдовував очікування, і колір ваших волось підкреслював вашу індивідуальність! Будьте гарними й стильними!!!

Автор: donlcc | Відгуки: 0 | Перегляди: 5143 | 23/08/2010 Про красоту, современную моду, наш имидж - Имидж

Ссылка на статью:


Комментарий
    Viki23:07 29-05-2016    
There's a secret about your post. ICBTTTIHYKY http://xhwgst.com [url=http://ifmsvbmqlg.com]ifmsvbmqlg[/url] [link=http://adrmbijtis.com]adrmbijtis[/link]
    Cornelia07:33 28-05-2016    
Posts like this make the <a href="http://youwnyyg.com">innertet</a> such a treasure trove
    Buffee03:51 28-05-2016    
Good job mainkg it appear easy.


Страница: 1

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус 
бігову   пестициди   ФІРМУ   бухгалтерия   серця   трап   i?o?aa?   сперма   черепахи   Тренажерний   Гроші   Успіх   правила   проживання   багатоквартирному   будинку   життя,   дизайну   страви   Основні   квас   вивчення   керамічна