donlcc.com
Добавить статью | Регистрация


Вопросы о науке, образовании, иностранных языках
Все о строительстве и ремонте
Все про авто, звук, безопасность, новости
Все про еду и ее приготовление
Все про политическую жизнь
Информация про дом, семью и отношения
Компьютери, операционные системы, ноутбуки и КПК
Конспекты лекций, пособия по предметам, дипломные проекты
Литература, искусство, музыка
Личности, общество, религия
    Люди, личности
    Общение
    Праздники
    Религия
Медицинские вопросы и здоровый образ жизни
Мобильная связь, коммуникации
Наши дети и наши родители
Наши увлечения, хобби, музыка, кулинария и пр.
Про бизнес и банки. Договора, инструкции, работа.
Про интернет и сетевые сервисы
Про красоту, современную моду, наш имидж
Промышленность и вопросы с ней связаные
Спорт в нашей жизни
Товари и услуги, советы по выбору, качество
Туризм, путешествия, отдых и достопримечательности
Школьные рефераты, сочинения по всем предметам
Юридическая консультация, полезная информация по праву
Вуличні собаки - що відбувається і хто винен?
ПОЗОВНА ЗАЯВА про визнання незаконною та скасування Постанови в справі про адміністративне правопорушення
Хто є хто. Путівник по пологовому будинку
Вагітність і цистит
Рецензія на фільм Реальний тато
Информация про все, что нас интересует - donlcc.com
Сохранить страницу Сделать стартовой Отправить другу
 укр
 рус
Як залучити гроші
Як залучити гроші
У вас у кишенях те густо, те порожньо? Ви багато працюєте, однак не можете добитися стабільного достатку й із заздрістю поглядаєте убік сусідів, які особливо не напружуються й при цьому не мають потреби в грошах? Сьогодні Donlcc відкриє деякі такі секрети, хоча деякі ви можливо вже знаєте   У вас у кишенях те густо, те порожньо? Ви багато працюєте, однак не можете добитися стабільного достатку й із заздрістю поглядаєте убік сусідів, які особливо не напружуються й при цьому не мають потреби в грошах? Не варто заздрити: можливо, вони просто знають, як залучити гроші у своє життя за допомогою магії. Сьогодні Donlcc відкриє деякі такі секрети, хоча деякі ви можливо вже знаєте.
   Гроші й ваше відношення до них
   Подумайте, як ви ставитеся до грошей? Звичайно, усі радіють, коли вони пливуть у руки. Але якщо заповітних купюр у гаманці усе менше й менше, а то й зовсім гаманець загублений? Або ви одержали за якусь роботу набагато менше, ніж розраховували? Які слова звичайно звучать? «Чорт би забрав ці гроші!», «И за ці копійки я повинен горбатитися?!»… Ну, і так далі.
   Мало хто замислюється, що подібними висловленнями ми гроші попросту кривдимо. Адже гроші, як і будь-яка інша енергоинформационная субстанція, почувають наше до них відношення. Вони вимагають любові й уваги, а не проклять або безрізниці. Навіть якщо грошей не вистачає — однаково будьте їм вдячні за те, що вони взагалі присутні у вашому житті, у будь-якій кількості. Перш, ніж залучати гроші за допомогою магії, треба змінити власне до них відношення. Без цього будь-які зусилля будуть даремними: навіть притягнуті гроші будуть прагнути піти з ваших рук.
   
   Для поліпшення відносин із грішми корисно проводити такий ритуал. Приготуйте для нього яку-небудь купюру (бажане, щоб вона була поновее і як можна більшої гідності). Сядьте й постарайтеся добитися максимального розслаблення, стану « порожньої голови», коли ні про що не думаєш, а почуваєш тільки дзвенячу тишу. Це буде легко зробити тим, хто займається медитацією. Поберіть у руки купюру й уважно її розглянете, запам'ятовуючи очами й пальцями найменші подробиці, шорсткості, намагаючись «зрозуміти» її й закони миру, по яких живуть гроші. Постарайтеся злитися з купюрою в єдине ціле й представити, де ви — там обов'язково гроші й навпаки, тому що ви із грішми — нерозривні. Це ритуал бажане проводити щодня, доти, поки у вашій свідомості повністю не вкорениться образ «Я = гроші» і ви не відчуєте, що стали ставитися до грошей доброзичливо в будь-якій ситуації.
   Також варто знати, що кількість грошей у вашому житті прямо пов'язане з кількістю вашої особистої енергії. Якщо ваш енергетичний потенціал малий, то не варто розраховувати на мільйони — ви з ними просто не впораєтеся. Саме цим і обумовлені випадки, коли люди виграють більші суми й або спускають їх дуже швидко або навіть просто втрачають. Вони не в змозі «удержати» гроші. І навпаки, якщо енергетичний потенціал людини великий, те навіть малі гроші в його руках поступово перетворяться в більші.
   
   Як відомо, енергетика організму залежить від правильно й повністю працюючих чакр. Насамперед, на гроші впливає манипура — чакра, яка відповідає за головні якості в зароблянні грошей: — наполегливість, завзятість і активність. Люди з добре розвитому манипурой, здатні робити гроші з «нічого». Ще одна чакра — муладхара — відповідає за терпіння, зокрема, у грошових справах. Цією розвитому чакрою звичайно відрізняються мільйонери, методично, рік за роком, що будували свій бізнес. Інші важливі у фінансових питаннях чакри це: аджна (допомагає в керуванні грішми), анахата (управляє «етикою» одержання грошей), свадхистхана (відповідає за витрати й, відповідно, нагромадження).
   Так що, якщо вам хронічно не везе із грішми, можливо, у вас частково або повністю заблоковані вищезгадані чакри. Для зняття блокувань і налагодження потоку енергії краще звернутися до фахівця, хоча можна й самому вивчати пов'язані із цим практики.
   Зберігаєте ваші грошики…
   
   Де ви зберігаєте свої гроші ( крім банку, зрозуміло)? Як багато, у платтяній шафі або під матрацом? Не варто робити цього! Правильно надходять ті, хто тримає гроші на кухні, на холодильнику. Краще місця для притягання грошей, чому район вхідних дверей і кухні просто не знайти! Тому коштує, ретельно отдраив підлога, покласти під килимком у дверей орлом нагору монетки невеликої гідності. Покладете їх і в холодильник, у комору до банок із продуктами, «щоб не голодувати». Тільки обов'язково стежите, щоб гроші не покрилися цвіллю, інакше їх дія ослабне. Регулярно заміняйте монетки новими.
   Створюйте також «покладу» з монеток у будь-які сховані від очей місцях ( крім спалень і санвузлів — там гроші будуть «спати» або «змиватися»). Якщо ви супротивник подібних «заначек», згадаєте, як надходять багато тварин: вони заготовлюють запаси на зиму взапас і дуже радіють, якщо щось зберігається. Хто знає, може монетка, знайдена у внутрішній кишені куртки, обрадує й вас?
   При створенні «скарбу» скажіть: «Вода до берегів, а гроші — до грошей!» Не забувайте іноді переглядати заховані монетки, перебирати їх, щоб дзенькали, і присуджувати при цьому: «Гроші до грошей».
   Donlcc рекомендує також поставити в прихожей горщик або тарілочку й щодня додавати в неї пари монет. Усі ці ради засновані на принципі «гроші притягають гроші». Чим «об'ємніше» будуть заховані багатства (нехай навіть у копієчках), тем більший егрегор грошей вони будуть створювати у вашому будинку.
   Поговоримо тепер про гроші у вашому гаманці. Ніколи не кладіть купюри в гаманець зім'ятими, в одне відділення з монетами. Це їх ображає. Заведіть звичку розправляти й класти купюри одного гідності поруч один з одним, а «мідь» в окремий кармашек. Також не змішуйте гроші різних країн. Якщо це можливо, завжди кладіть гаманець так, щоб лицьова їхня сторона (портрети або інші зображення) була спрямована у вашу сторону.
   І звичайно ж, ніколи не залишайте гаманець порожнім! У кожному разі в ньому повинна постійно залишатися хоча б одна монетка, краще щаслива, яку дала гарна людина або яка залишилася від заробітку, принесшего щиру радість. І ще краще, якщо це буде купюра великої гідності зеленого кольору — кольору, що приносить багатство.
   При оплаті покупок не простягайте розгорнуті купюри, тим самим ви упускаєте енергетику грошей. Купюри необхідно складати й віддавати винятково складеним кінцем уперед.
   Як притягти й не розгубити гроші?
   
   Перше, «золоте», правило схоронності й залучення грошей — не витрачайте ні копійки з отриманої зарплати в перший день, адже саме радість від відчуття грошей і закінчується їхнім триньканням і питанням: «А куди вони ділися?». Спочатку заспокойтеся, прийміть гроші як даність, а потім уже дозвольте собі їх витрачати.
   Роблячи покупки, не беріть гроші з рук продавця. Нехай він покладе їх на блюдечко, а ви заберете їх звідти. Цим ви підстраховуєте себе від контакту з людьми з поганим сприйняттям грошей, яке можете випадково перехопити. Якщо ви випадково розсипали дріб'язок, то підбирати її можна тільки правою рукою, причому обов'язково залишити одну монету, сказавши «Одну залишаю, решта одержую!» Якщо цю монетку підберуть, поки ви не зникли, розраховуйте на удачу у фінансових справах. Однак самі намагайтеся не підбирати на вулиці дріб'язок, тим більше на перехрестях, тому що це можуть бути монетки, на які вивели хворобу або псування. У крайньому випадку, піднімайте їхньою хусткою або рукавичкою, а будинку дня на три покладете в миску із солоною водою. Сіль добре вбирає негативну енергію. Не можна також підбирати гроші, знайдені ранком натще.
   
   Багато правил пов'язане з тем, як займати й давати гроші в борг. Насамперед, намагайтеся частіше займати іншим, а самому пореже брати. Тому що, даючи гроші в борг, ви немов просите їх повернутися назад і в більшій кількості. Виключення становить такий спосіб залучення грошей: позичити будь-яка кількість грошей на молодик, а повернути на старий, причому грішми маленької гідності. Однак не позичайте гроші у вівторок — «усе життя в боргах будете», а самі не позичайте в понеділок і не розплачуйтеся за великі покупки. Не варто брати в борг, не віддавати гроші ввечері, інакше вони просто перестануть у вас водитися. А коли будете віддавати гроші, слід це робити тільки правою рукою, брати ж у борг — лівої.
   Що стосується народних прикмет і грошових ритуалів, як напевно знаєте, у будинку не можна свистіти, як і змітати крихти зі стола рукою. Небажане позичати сіль і хліб, наприклад, коли вас про це просить сусід по поверхові — гроші майже напевно підуть із будинку. Також не можна тримати на столі порожні пляшки, сидіти на столі, класти на стіл ключі й головні убори. Ці дії також передвіщають погіршення добробуту.
   Існує повір'я, що для приманювання в будинок грошей, потрібно упорядковувати нігті тільки в певні дні (вівторок і п'ятницю). Віник залишати ручкою вниз, і ніколи не забирати в будинку двома віниками одночасно. На світанку, почувши зозулю, позвените в кишені грішми, «щоб водилися». Якщо на поверхні чаю ви заметете пухирці, то постарайтеся їх виловити й випити — це до одержання грошей або, як раніше говорили, « до подарунків». Також можете зробити амулет із трьох монеток із прорізами, простягнувши крізь них червону шовкову стрічку, і носити його в гаманці.
   Кращі способи залучення грошей
   
   Особливо Donlcc рекомендує звернути вашу увагу на такі магічні способи залучення грошей.
   Стоїть на Різдво жертвувати церкви й жебраком на паперті хоча б невеликі суми грошей. Перед тем як зробити це, скажіть: «Кому церква не мати, тому я не батько». Є багато свідчень, що після цього ритуалу гроші до людей приходили невідомо звідки й такими шляхами, яких вони не очікували.
   Поберіть за правило спостерігати за рухом Місяця. У ніч повного місяця, а також у ніч перед і після повні, залишайте свій порожній гаманець у відкритому виді на підвіконні так, щоб він висвітлювався місяцем. І, навпаки, після появи молодика три ночі підряд протримаєте гаманець на підвіконні, але вже із грішми.
   Також ви можете перетягнути на себе дещицю чужого грошового везіння. Будучи в гостях у забезпечених знайомих, відламаєте гілочку якої-небудь рослини, які розмножується відростками. Удома, зі словами: «Ти багатство такомукте приносив, і мені багатство принось», — поставте її у воду. А коли прийде настав час пересаджувати відросток, то скажіть йому: «Розвивайся й рости, мені, такомук те, удачу принось!» Коли рослинка прийметься, почне налагоджуватися й ваш фінансовий добробут.
   Однак найдійовішим способом залучити гроші вважається такою.
   Берете глиняний горщик і ставите його в затишне містечко, ні говорячи про це нікому. Сім днів підряд кладіть у нього по одній жовтій монеті, присуджуючи: «Що в горщику, то в гаманці». Увечері сьомого дня поставте на стіл товсту свічу зеленого кольору й розкладете навколо неї монети з горщика. Запаліть свічу й хвилин 15 старанно представляйте, що від монеток до полум'я й назад струменіє зелене світло, яке утворює семигранну піраміду, вершина якої концентрує енергію грошей. По закінченні 16 хвилин вийдіть із кімнати й дайте свічі догоріти на самоті. Після чого зберіть монетки, загорніть їх у зелений шовк і зберігаєте там, де ніхто про них не довідається. Цей ритуал як ніякий іншої сприяє залучення грошей.
   А Donlcc бажає вам бути багатими й щасливими!

Автор: donlcc | Відгуки: 0 | Перегляди: 7230 | 23/08/2010 Личности, общество, религия - Религия

Ссылка на статью:


Комментарий

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус 
iiai?   чоловіків   лікуванні   риба   захворювання   вирівнювання   підлоги   будинку   материк   африка   готелі   складання   заповіту   виконання   кольори   волось   щастя   спорт   протоколы   гігієна   красноухие   Контрацепція   ангар   свідомості