donlcc.com
Добавить статью | Регистрация


Вопросы о науке, образовании, иностранных языках
Все о строительстве и ремонте
Все про авто, звук, безопасность, новости
Все про еду и ее приготовление
Все про политическую жизнь
Информация про дом, семью и отношения
Компьютери, операционные системы, ноутбуки и КПК
Конспекты лекций, пособия по предметам, дипломные проекты
Литература, искусство, музыка
Личности, общество, религия
Медицинские вопросы и здоровый образ жизни
Мобильная связь, коммуникации
Наши дети и наши родители
Наши увлечения, хобби, музыка, кулинария и пр.
Про бизнес и банки. Договора, инструкции, работа.
Про интернет и сетевые сервисы
Про красоту, современную моду, наш имидж
Промышленность и вопросы с ней связаные
Спорт в нашей жизни
Товари и услуги, советы по выбору, качество
Туризм, путешествия, отдых и достопримечательности
    Виды туризма
    Интересные места
    Консульские вопросы
    Отели
    Советы туристам
    Экскурсии
Школьные рефераты, сочинения по всем предметам
Юридическая консультация, полезная информация по праву
Як бути ідеальною парою
Як подолати післяпологову депресію
Низькокалорійна дієта
Симптоми гонореї. Головне - не пропустити!
Корисні блюда c волоськими горіхами
Информация про все, что нас интересует - donlcc.com
Сохранить страницу Сделать стартовой Отправить другу
 укр
 рус
Одержання гостьової візи в США
Одержання гостьової візи в США
Одержання гостьової візи в Штати овіяне безліччю слухів. Насправді процес досить простий і складається з декількох кроків. Вам надсилають запрошення, ви віддаєте його в кур'єрську службу разом з діючим закордонний паспортом і двома фотографіями, оплачуєте послуги цієї служби. Після залишається лише з'явитися в консульство на співбесіду й спокійно пройти його.   Одержання гостьової візи в Штати овіяне безліччю слухів. Деякі мають відношення до реальності, але більшість являє собою мифи й легенди. Насправді процес досить простий і складається з декількох кроків:
   а) вам надсилають запрошення;
   б) ви віддаєте його в кур'єрську службу разом з діючим закордонний паспортом і двома фотографіями; оплачуєте послуги цієї служби, після чого вас повідомляють дату співбесіди в консульстві.
   Залишається лише з'явитися на цю співбесіду й не зіпсувати справу, піддавшись на міфи й легенди. Розповім читачам Donlcc про найпоширеніших з них, і як обстоят справи насправді.
   
   Необхідні документи й співбесіда
   
   1. Гостьове запрошення повинне виглядати як можна солідніше. Чим більше нотаріальних печаток і наклеечек буде його прикрашати, тем сильніше воно впечатлит консульських працівників.
   У дійсності ж чим більше мішури на вашому запрошенні, тем підозріліше воно виглядає в консульських очах. Головне, щоб його автором була реальна особа, що має американське громадянство. Я тричі одержувала візу в США за запрошенням, написаному від руки на чистому листку паперу, не заплямованому ні єдиною печаткою. Виглядало воно приблизно так:
   
   To whom it may concern
   My name is Mary Wood. I'm a US citizen. My address is 2000 82th Street, Apt. 707. I want to invite my friend Svetlana Ivanova (date of birth: May 22, 1975) to be my guest.
   I'd like to invite Svetlana for 30 days. She'll stay at my place during the visit.
   If you have any questions don't hesitate to call me any time. My phone number is: (718) 999-9999.
   Sincerely,
   Mary Wood.
   Наступний ваш крок після одержання запрошення – заповнити анкету Nonimmigrant Visa Application (віза В2 – visitor for pleasure), простіше говорячи, анкету для гостьової візи. І отут ми плавно переходимо до наступного міфу.
   2. Заповнювати анкету потрібно неодмінно онлайн, англійською мовою, прямо на сайті посольства, потім роздрукувати заповнений варіант і з'явитися з ним у кур'єрську службу. Принаймні, на сайті дані саме такі точні інструкції.
   
   Якщо вам не жалко понапрасну витрачати час, можете так і зробити, як я колись. Насправді вам доведеться проробити подвійну роботу: як тільки ви з'явитеся в кур'єрську службу «Поні Експрес» («Pony Express»), вам відразу видадуть чистий бланк цієї анкети й попросять заповнити від руки російською мовою. Після заповнення віддаєте його операционистке: вонаате й буде заповнювати вашу анкету на сайті посольства на англійському, попутно задаючи вам уточнюючі питання. Коли вона закінчить, вам залишиться тільки оплатити властиво візу ($140 на сьогоднішній день), 900 рублів за послуги «Поні Експрес» і вручити їм паспорт і фотографії 5х5 див (спеціально для американської візи, так і скажіть у фотоательє). Замість вам видадуть чеки й повідомлять дату й час співбесіди в консульстві.
   Із приводу співбесід існують окремі міфи.
   3. Незаміжнім і розведеним жінкам, особливо молодим, візи в США, як правило, не дають.
   Іноді таке трапляється, але зовсім не як правило. Одного тільки підлоги й сімейного статусу для відмови недостатньо. Проте, можна підстрахуватися: краще, якщо жінку запросить жінка. Подруга, родичка, гарна знайома, що була однокурсниця або сослуживица. Мене запрошувала й зовсім мамина подруга, що цілком улаштувало консульство.
   Багато чого залежить і від поведінки на співбесіді. Якщо поярче нафарбуватися й причепуритися, напропалую кокетувати й жартувати з консульським працівником і при цьому звернутися із запитом про візу більше чому на місяць, він, швидше за все, почне задавати безліч додаткових питань. Якщо відповіді його не влаштують, може й відмовити – з високим ступенем імовірності.
   4. Щоб напевно одержати візу в США, потрібно роздобути довідку про доходи подстать олігархові середньої руки й взагалі всіма силами робити враження заможної людини.
   Багаті ви або бідні, значення не має; у кожному разі краще демонструвати довідку про ваші реальні доходи (якщо попросять). Просять її майже завжди, так що тримаєте напоготові. Заготовити заздалегідь ( про всякий випадок) можна й усілякі свідчення про володіння власністю (квартирою, машиною, бізнесом і т.п.), свідчення про шлюб і народження дитину. Головне – не сунути їх усе під ніс працівникові консулату доти, поки він сам не виявить бажання глянути. Такі бажання відвідують їх рідко. Ті відомості, що їх цікавлять, ви вже виклали в Visa Application.
   
   Я була на співбесіді тричі, і за весь цей час мені задали три питання:
   1) не чи збираюся я працювати або вчитися в США (немає й ще раз немає – інакше зажадають оформити візу іншого типу)?;
   2) ким мені доводиться сторона, що запрошує?;
   3) чи збираюся я подивитися інші міста Америки або обмежуся Нью-Йорком (краще обмежитися одним містом)?
   Єдиний додатковий папір, який я показувала всі три рази, – та сама довідка з місця роботи із вказівкою зарплати. Досить, до речі, скромної по американських мірках – близько 25000 рублів. Головне – не втратьте чеки з «Поні Експрес», що підтверджують, що за візу заплачене. Їхнім потрібно пред'являти обов'язково, без цього просто не будуть розмовляти.
   5. Сприятливе враження на консульських працівників робить невимушена бесіда з ними на гарній англійській мові.
   У жодному разі цього не робіть, навіть якщо ви професійний перекладач або кандидат філологічних наук. Не знаю чому, але в консульських відразу спрацьовує умовний рефлекс. чи Те людину ухвалюють за шпигуна, чи те вважають, що жоден англоговорящий не захоче вертатися додому, чи те просто в них у голові зложилися певні шаблони співбесіди російською мовою, і рідна мова збиває їх з користі. Загалом, раз запитують російською мовою, на ньому й відповідайте. При мені пари раз були випадки, коли в людей, що заговорюють на англійському, вцеплялись мертвою хваткою. Невимушена бесіда швидко переходила в нервозний диспут на підвищених тонах.
   6. Потрібно заздалегідь купити квитки на літак і пред'явити їх на співбесіді.
   Нічого подібного ви робити не зобов'язані, і ніхто від вас цього не зажадає. Купите, коли одержите візу.
   Як тільки вас запитають, чи прагнете ви багаторазову візу на рік або на два, уважайте, що справа в капелюсі. Ще з вас поберуть відбитки пальців прямо в консульського віконечка (це не боляче), додаткову сотню доларів, якщо вам більше подобається дворічна віза, і відпустять восвояси. Тепер чекайте дзвінка з «Поні Експрес» – вас повідомлять, коли приходити за паспортом, у якім красується новенька американська віза. Або доставлять закордонний паспорт додому, якщо вам так зручніше. От і вся процедура.
   
   
   Наостанку ще кілька рад і побажань для читачів Donlcc.
   Якщо звертаєтеся за візою в перший раз, обмежте перебування в Штатах до трьох тижнів або місяця, не більше. Тоді не виникне підозр, що насправді ви їдете працювати або якось закріпитися там. Ви турист у відпустці й повинні в строк повернутися до улюбленої роботи (родині, бізнесу) з якої завгодно країни.
   За гостьовою візою ( та й будь-який іншої) краще звертатися заздалегідь, за місяцьядва до передбачуваної поїздки. І не в пік відпускного сезону. Я дуже швидко одержувала візи в лютому, у березні й на початку квітня, але знайомі скаржилися, що влітку все робиться довше.
   Загалом, якщо ваше запрошення сьогодення й ніяких інших цілей, крім подорожі для власного задоволення, у вас ні, усе буде в порядку. Консульства створені для того, щоб видавати візи, а не відмовляти в них усім підряд.

Автор: donlcc | Відгуки: 0 | Перегляди: 18720 | 23/08/2010 Туризм, путешествия, отдых и достопримечательности - Консульские вопросы

Ссылка на статью:


Комментарий
    CharlesMip10:55 21-05-2017    
wh0cd308333 <a href=http://buydoxycycline-4.gdn/>doxycycline online pharmacy</a> <a href=http://zithromax-0.gdn/>zithromax</a> <a href=http://atarax2017.top/>atarax</a> <a href=http://retina25.us/>retin-a</a> <a href=http://lasix5.top/>lasix</a> <a href=
    KennethSpoli01:51 17-05-2017    
wh0cd579016 <a href=http://allopurinol2015.us/>allopurinol 100mg tablets</a> <a href=http://methotrexate9.top/>methotrexate 2.5mg tablets</a> <a href=http://buylevitra4.gdn/>buy levitra</a> <a href=http://advair0.top/>advair no prescription</a> <a href=h
    AlfredDycle15:56 15-05-2017    
wh0cd720583 <a href=http://genericcelebrex.us.com/>celebrex 200mg</a> <a href=http://buylisinopril.us.com/>Cheap Lisinopril</a>
    CharlesMip12:52 15-05-2017    
wh0cd537095 <a href=http://baclofen.bargains/>baclofen</a> <a href=http://atenolol.reise/>atenolol</a> <a href=http://hydrochlorothiazide.group/>hydrochlorothiazide</a> <a href=http://azithromycin.sexy/>buy azithromycin without prescription</a> <a href=h
    KennethSpoli22:43 14-05-2017    
wh0cd503139 <a href=http://buyatenolol.us.org/>ATENOLOL ONLINE</a> <a href=http://proscar.us.org/>full report</a> <a href=http://bentyl10mg.us.com/>bentyl</a>
    KennethSpoli19:12 14-05-2017    
wh0cd340054 <a href=http://stromectol.directory/>stromectol</a> <a href=http://paxil.sucks/>paxil</a> <a href=http://zoloft.casa/>buy sertraline online</a> <a href=http://benicar.casa/>benicar</a> <a href=http://cialisonline.city/>cialis</a> <a href=http
    DonaldInsah17:58 14-05-2017    
<a href=https://mobileapkworld.com/>download game free for android </a> <a href=" https://mobileapkworld.com/ ">best apk downloader </a>
    KennethSpoli00:14 14-05-2017    
wh0cd644690 <a href=http://trazodone-247.top/>trazodone</a> <a href=http://buyarimidex1.top/>buy arimidex</a> <a href=http://celebrex2011.us/>celebrex</a> <a href=http://propranolol-365.top/>propranolol inderal</a> <a href=http://buyerythromycin247.top/>
    AaronMAL20:27 12-05-2017    
wh0cd58044 <a href=http://buywellbutrin2.top/>wellbutrin</a> <a href=http://eurax16.top/>eurax</a> <a href=http://buyerythromycin5.us/>buy erythromycin</a> <a href=http://rimonabant6.gdn/>acomplia rimonabant</a> <a href=http://buyamoxil20.gdn/>buy amoxil
    Kevinscodo10:34 11-05-2017    
<a href=http://canadianpharmacynorecipe.com/categories/Bestsellers/Extra-Super-Cialis>buy extra super cialis </a> <a href=http://canadianpharmacynorecipe.com/categories/Bestsellers/Viagra>viagra patent expiration </a> <a href=http://canadianpharma


Страница: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
 укр  |  рус 
подарунок   чорна   атлантичний   инструктаж   охране   труда   гипсокартон   НАДМІРНЕ   продавця   після   життя   лебедя   відіграє   опалення   взуття   чоловічої   РЕФЕРАТ   волосся   V-C4A52   Гемоглобін   крупа   цікаві